Kako priti do parka

Park avtohtonih rastlin in živali se nahaja v neposredni bližini Kmetije Trček, na naslovu Hrastovlje 45a.

Iz smeri Kopra: Greste po stari cesti proti Ljubljani, mimo Dekanov, Cepkov in Rižane. Takoj, ko se peljete iz naselja Rižana, zavijete na odcepu desno (tabla Hrastovlje). Vozite se še približno 2 kilometra in na križišču se držite desne. Čez približno 2,5 km zavijete na odcepu levo (tabla Hrastovlje). Po 1,4 kilometra, zavijete na desno na kmetijo Trček. Na odcep vas bo opozorila tabla, ki vas bo usmerila k parku.

Iz smeri Ljubljane: Na Primorski avtocesti A1 v smeri Kopra zapustite avtocesto na izvozu Črni Kal. Svojo pot nadaljujete po stari cesti v smeri proti Kopru. Približno 800 metrov izven Črnega Kala zavijete na križišču levo proti Hrastovljam (tabla). Na naslednjem križišču zavijete levo in votize še 2,5 kilometra, nato na odcepu zavijete levo (tabla Hrastovlje). Po 1,4 kilometra, zavijete na desno na kmetijo Trček. Na odcep vas bo opozorila tabla, ki va bo usmerila k parku.